مختصری درباره ما

شرکت پاکروان خودرو به مدیریت برادران محسن و مسعود پاکروان و با استفاده از پیشینه مرحوم پدرشان محمدرضا پاکروان و بیش از نیم قرن تجربه فعالیت در زمینه خودرو به عنوان اولین عاملیت مشهد شرکت آسان موتور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نمود و هدف خود را ارج نهادن و رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات تخصصی قرارداد؛ تا جایی که این عاملیت در سال ۱۳۸۹ موفق به کسب عنوان عاملیت برتر در رضایتمندی مشتریان گردید.

شرکت پاکروان خودرو

بزرگترین نمایندگی خودرو در شرق کشور

با بیش از پنج دهه تجربه در عرصه خودرو، پاکروان خودرو به عنوان بزرگترین نمایندگی خودرو در منطقه شرق کشور به شهرت و اعتبار فراوانی دست یافته است. ما افتخار داریم که از طرف مشتریان به عنوان برترین انتخاب، در خرید و خدمات پس از فروش خودرو در این منطقه شناخته می‌شویم.

ماموریت ما ارائه خدمات استثنایی به مشتریان با تأکید بر کیفیت، امانت‌داری و ارزش افزوده است. تیم متخصص ما با پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش برجسته، همواره در کنار مشتریان خود به تامین نیازهای خودروسواران می‌پردازد. از زمان تأسیس، ما به ارائه محصولات متنوع و متناسب با هر نیازی متعهد هستیم. عنوان بزرگترین نمایندگی خودرو در این منطقه فرصتی برای مشتریان ماست تا انواع مدل‌ها و برندهای معتبر را انتخاب کنند و ما آن‌ها را در فرآیند انتخاب و خرید خودرو یاری کنیم.

ما به ارزش‌هایی چون اعتماد، صداقت و رضایت مشتری اعتقاد داریم و این اصول را در هر فعالیتی که انجام می‌دهیم رعایت می‌کنیم. از آنجایی که ما به مشتریان خود مدیون هستیم، همیشه به دنبال بهبود روابط و تقویت ارتباطات با آن‌ها میباشیم.

با تشکر از اعتماد و حمایت شما، ما به رهبری در عرصه نمایندگی خودرو در شرق کشور ادامه می‌دهیم و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بی‌نظیر و بهترین تجربه خرید به شما ارائه می‌دهیم.

با افتخار به عنوان پاکروان خودرو، شعار ما :

پنجاه سال خدمت، پنجاه سال همراهی

Pakravan Khodro 50 years experience blue logo
قاب عکس پدر آقای پاکروان
مرحوم حاج محمدرضا پاکروان

با بیش از 50 سال تجربه در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودرو، شرکت فروش خودرو و خدمات پس از فروش پاکروان به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت خودروسازی ایران معرفی می‌شود. از زمان تأسیس، ما به ارائه خدمات فروش و پس از فروش با کیفیت بالا، خدمات استثنایی و تجربه خریدی فوق‌العاده به مشتریانمان متعهد هستیم.

ماموریت ما معرفی خودروهایی با طراحی مدرن، فناوری پیشرفته و کیفیت بی‌نظیر است که نیازها و ترجیحات متنوع مشتریان را برآورده می‌کند. از خودروهای شهری و خانوادگی تا خودروهای اسپرت و آفرود، ما دارای مجموعه‌ای گسترده از مدل‌ها و برندهای معتبر هستیم که انتخابی مناسب برای هر سلیقه و نیازی ارائه می‌دهیم. پایه‌ای برای موفقیت است. بنابراین، ما به توسعه روابط طولانی‌مدت با مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم.

هدف ما ارتقای تجربه خرید مشتریان و ایجاد ارتباطات مستدام و مثبت با آن‌ها است. با اعتماد و حمایت شما، ما به عنوان یکی از پیشگامان صنعت فروش و خدمات پس از فروش خودرو در ایران، به رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهیم.

با تشکر از انتخاب و اعتماد شما به پاکروان خودرو

نمایندگی فروش خودرو و خدمات پس از فروش

پیام مدیران شرکت:

ما به آینده ای بهتر برای خدمات به مشتریان فکر میکنیم

لیست نمایندگی های

پاکـــروان خـــودرو

نمایندگی 412 هیوندای

آدرس دفتر مرکزی: مشهد

تلفن دفتر فروش: 05136700000 تلفن خدمات پس از فروش:

Kerman Motor Company
نمایندگی 2018 کرمان موتور

آدرس دفتر مرکزی: مشهد

تلفن دفتر فروش: 05136700000 تلفن خدمات پس از فروش:

نمایندگی 415 فونیکس

آدرس دفتر مرکزی: مشهد

تلفن دفتر فروش: 05136700000 تلفن خدمات پس از فروش:

نمایندگی 415 مدیران خودرو

آدرس دفتر مرکزی: مشهد

تلفن دفتر فروش: 05136700000 تلفن خدمات پس از فروش:

Pakravan Khodro - XTRIM
نمایندگی 415 اکستریم

آدرس دفتر مرکزی: مشهد

تلفن دفتر فروش: 05136700000 تلفن خدمات پس از فروش:

تاریخچه پاکـــروان خـــودرو