Family Car
 • بشر دوستی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم

  ما به کودکان و افراد بی سرپرست اهمیت می دهیم. بنابراین با برخی موسسات خیریه همکاری لازم را داریم و از بودن در کنار آنها حمایت می کنیم.

  در این مجموعه سعی بر آن است تا اقدامات لازم برای کمک های لازم برای این گروهها فراهم آید و در زمانهای لازم در اختیار هر گروه یا مجموعه قرار گیرد تا سهمی هر چند کوچک در این مقوله ایفا نماییم.

  ما در کنار کارهای روزانه خود، به آینده ایران و فرزندانمان می اندیشیم.

 • ما به مشاغل اهمیت می‌دهیم

  بنابراین بسیاری از مشاغل را دقیقاً اینجا در کنار مشتریان و با پشتوانه پرسنل باتجربه خود ایجاد می کنیم. این مشاغل بسیاری از واسطه ها را حذف کرده و رفت و آمد مازاد شهری و بین شهری را حذف می کند.

  ما برای رفاه شما، کلیه خدمات فروش و پس از فروش را در یک مجموعه کامل جمع آوری کرده ایم تا هر آنچه نیاز دارید را یکجا در اختیارتان قرار دهیم.

Drive Car
 • ما به رانندگان اهمیت می دهیم

  بنابراین از بهترین و بالاترین فناوری و برنامه‌های موجود استفاده می نماییم. این امر به ما این امکان را می دهد تا آنها را همیشه در اولویت قرار می‌دهیم و بهترین کیفیت را در اختیار ایشان قرار دهیم.

  ما عاشق رانندگی هستیم و میخواهیم آنرا با شما به اشتراک بگذاریم. بنابراین امیدواریم با خودروهایی که از مجموعه ما تحویل شما می گردد بهترین خاطرات را همراه در زمان راندن داشته باشید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

  کیلومترها خاطره را همراه با ما میتوانید تجربه کنید.

 • برای فردا می سازیم

  ما به فردا اهمیت می دهیم و تلاش می کنیم دنیایی سبزتر و در دسترس تر برای فرزندانمان بسازیم. جهانی با آسمانی آبی و هوایی تازه که سهم تمامی کودکان این سرزمین در آینده نه چندان دور است.

  سعی ما استفاده از بهترین لوازم و قطعات است، زیرا که میدانیم قطعات اصلی و با کیفیت میتواند بسیار در بهبود کیفیت خودروهایمان داشته باشد و همانگونه که امروز کارکرد خودرو را بهتر می کند به داشتن آسمان آبی فردا نیز کمک شایانی خواهد کرد.

  در واقع ما نگران کل جمعیت هستیم و برای همه آنرا می خواهیم، بنابراین اگرچه ممکن است یک سفر طولانی تر و یک صعود سربالایی بیشتر باشد، اما برای ما بسیار ارزشمند است.

Blue Sky